–20% на весь асортимент та безкоштовна доставка з карткою Visa

Меню

Знайомці

 «Знайомці» — це бренд, заснований в Івано-Франківську Катериною Масляк. Він має один продукт — це настільна гра, створена на основі досліджень в соціальній психології. Засновниця бренду говорить, що «Знайомці» — можливість зблизитись, просто граючи в гру, інструмент для налагодження контакту між знайомими чи не знайомими людьми. А клієнти бренду зізнаються, що інколи така гра може бути «краще, ніж похід до психолога».

Настільна гра складається із 150 карток із запитаннями, що поділені на три основні етапи: судження, пізнання, одкровення. Рекомендована кількість учасників від 2 до 10, але може бути і більше.

Методика гри така: усі гравці повинні відповісти на задані питання, навіть якщо вони відверті або незручні. Катерина Масляк упевнена, що саме такий метод збільшує рівні розуміння, зменшує рівні упереджень між людьми і сильно зближує. 

Авторка говорить, що у процесі гри немає жодних обмежень чи правил, накладань обов’язків чи рамок. «Знайомці» — це хороша можливість для здорової і щирої розмови про важливе.

Є лише три умови:

·        На кожне запитання відповідають усі учасники.

·        Так/ні/одним словом відповідь не приймається.

·        Усі погоджуються бути чесними та щирими. ​

Читати далі
Знайомці на Всі. Свої
жінкам
чоловікам