ПРЕСА ПРО НАС

ВСІ. СВОЇ — НАЙБІЛЬША ПЛАТФОРМА УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ
ВСІ. СВОЇ — НАЙБІЛЬША ПЛАТФОРМА УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

"Проєкт був заснований Ганною Луковкіною в 2015 році й стартував з маркету одягу, взуття та аксесуарів. Зараз проєкт налічує шість тематичних напрямків маркетів: одяг та взуття, дім та декор, кераміка, гастрономія, дитячі товари,прикраси та подарунки. У 2016 році команда проєкту також відкрила найбільший у світі магазин українських брендів одягу і взуття на Хрещатику, 27, де представлено понад 250 виробників. У 2018 році роботу розпочав другий магазин на Хрещатику, 34, в якому зібрано 150 брендів домашнього декору та інтер’єру: кераміка, текстиль, меблі, освітлення, подарунки і сувеніри. А у 2019 Всі. Свої відкрили ще одни магазин у Lavina Mall. У планах — відкриття Всі. Свої у торгово-розважальних центрах Blockbaster Mall та RETROVILLE."

Вітрини
l`officiel
Вітрини "Всі.Свої" вщент завалили пластиковими пакетами.

Пакет з пакетами — це вже не просто мем, це наша реальність. "Всі.Свої" розпочали кампанію проти використання пластикових пакетів, назвавши її “До біса пакет!”. У магазині відмовились від використання одноразового пластику, а вітрини заповнили пакетами.

Читати далі
10 Ukrainian Crafts & Décor Brands
Destinations
10 Ukrainian Crafts & Décor Brands

"These Ukrainian crafts & décor brands are listed in a random order and selected by editor’s choice. It is possible to purchase the handmade crafts and elements of home decor in Vsi.Svoi store on Khreshatyk 34 in Kyiv."

Читати далі
«До біса пакет» Магазин «Всі. Свої» заповнили вітрини сміттям.
mykyiv
«До біса пакет» Магазин «Всі. Свої» заповнили вітрини сміттям.

"“Ми наповнили вітрини пакетами, аби показати, що вони повсюди, і їх багато. Пакет з пакетами — уже не просто мем, це наша реальність. Один пакет використовується в середньому 12 хвилин, а розкладається щонайменше 500 років. 59 країн світу вже частково або повністю відмовились від пластикових пакетів, проте України серед них і досі немає"

Читати далі