ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 114 товарів

ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Ремені та візитниці, обкладинки на паспорт та чохли, кардхолдери та гаманці – у жіночому гардеробі є місце для безлічі шкіряних аксесуарів. І хоча сучасна мода досить ексцентрична і екстравагантна, а тенденції змінюються щодня, є універсальні вироби, що актуальні завжди і всюди. Українські дизайнери та стилісти радять пильну увагу приділяти цій категорії та купувати якісні речі від невеличких брендів, котрі ретельно перевіряють кожен виріб, кожен стібок на ньому.

ЯК ОБРАТИ ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ: ПОРАДИ ВІД ВСІ. СВОЇ

Найоптимальніший матеріал для виготовлення жіночих аксесуарів – це шкіра. Цей матеріал не тільки естетичний, а ще й практичний. Аксесуари з якісної шкіри можуть прослужити більше десяти років. А речі з замінників швидко втрачають зовнішній вигляд та властивості, адже аксесуари на кшталт гаманця чи ключниці ми активно використовуємо щодня.

А ще – шкіра завжди в моді. Шкіряні аксесуари є органічним атрибутом ділового стилю, а також вписуються в романтичний і повсякденний стиль. Як же обрати потрібний аксесуар, щоб купити дійсно якісну річ? Всі. Свої радять звертати увагу на такі нюанси:

  • Аксесуари з натуральної шкіри мають характерний аромат, тоді як у замінника запах містить неприємні «хімічні» домішки.
  • Шкірозамінник можна відрізнити візуально: матеріал має тканинну основу, інколи навіть помітні нитки, що стирчать на відкритому зрізі виробу.
  • Зріз шкірозамінника має чітке розмежування шарів, тоді як у шкіри верхній шар поступово переходить в нижній, і різких переходів не видно.
  • Якщо покласти долоню на виріб і недовго потримати, то шкіра буде поступово теплішати і віддавати вам тепло назад. Ненатуральний матеріал тепла не віддає.

 

ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

Найбільша платформа українських брендів Всі. Свої – це місце, де можна купити жіночі шкіряні аксесуари від локальних дизайнерів. У нашому каталозі є такі позиції:

  • Візитниця. Стильна річ, що дозволяє завжди тримати під рукою усі важливі контакти.
  • Гаманець. Шкіряний аксесуар, без якого не обходиться жодна жіноча сумочка.
  • Кардхолдер. Функціональна річ, яка вміщує банківські картки.
  • Ключниця. Не тільки модний аксесуар, а й дієвий спосіб не губити ключі.
  • Пасок. Шкіряні ремені дозволяють завершити образ та додати йому оригінальності, а ще – змоделювати фігуру.

Купити жіночі шкіряні аксесуари від українських дизайнерів легко: обирайте модель в каталозі інтернет-магазину «Всі. Свої» та замовляйте в один клік! На сайті vsisvoi.ua є інформативні фото до кожного товару, тож ви зможете роздивитися і фурнітуру, і шви, і все, що вас цікавить. Ми пропонуємо кілька зручних варіантів оплати та доставки, є обмін та повернення.