Чоловічі аксесуари

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 450 товарів

ЧОЛОВІЧІ АКСЕСУАРИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Комбінації одягу з аксесуарами чоловікам треба продумувати так само ретельно, як і представницям протилежної статі. Багато хто помилково вважає, що завдання спрощується завдяки меншому асортименту чоловічих аксесуарів. Але це зовсім не так. Підбирати відповідні аксесуари – справа відповідальна. Від цього залежить увесь зовнішній вигляд чоловіка. Саме тому ми зібрали стильні дизайнерські аксесуари для чоловіків у каталозі магазину Всі. Свої.

ЯК ВИБРАТИ ЧОЛОВІЧІ АКСЕСУАРИ: ПОРАДИ ВІД ВСІ. СВОЇ

 

Чоловіча мода завжди оспівувала мужність. Але сьогодні це не просто брутальність чи грубість, а більш сучасний варіант – активність і рух. Теперішні герої – відважні підкорювачі природних, мистецьких і ділових вершин. Вони мають у руках місткі портфелі або навіть дорожні сумки-візки – щоб у будь-який момент можна було взяти все необхідне і відправитися в чергову пригоду. Вони носять срібні прикраси, виглядаючи при цьому органічно і мужньо. Вони тримають голову в теплі, а всі цінні речі – в елегантних гаманцях чи поясних сумках. Вони обирають дизайнерські аксесуари, дотримуючись таких правил:

 • Не варто купувати аксесуари з неякісних матеріалів або підробки відомих брендів. Такі речі швидко втратять свою функціональність та естетичність, вони будуть псувати навіть найпродуманіший образ. Краще купити шкіряний гаманець чи ремінь і з задоволенням носити його кілька сезонів.

 • Не обмежуйте себе в стильних аксесуарах: приділіть увагу не лише сумці та капелюху, а й годиннику, гаманцю, ременю, ключниці, обкладинці на документах, чохлу на гаджеті, краватці, запонкам тощо.

 • Пам'ятайте про те, що чоловічі аксесуари повинні відображати стиль життя та одягу. Наприклад, спортивно-туристичні годинники не варто обирати до ділового костюму.

 • Ремінь стилісти радять підбирати під колір ремінця на годиннику, а також слідкувати, як це поєднується із взуттям та сумкою.

 • Такий аксесуар, як краватка обов'язково повинен поєднуватися з сорочкою і костюмом. Довжина краватки повинна бути такою, щоб вона ледь прикривала пряжку ременя.

 • Парасолька, шарф, авторучка, запонки, затиск для краватки також відносяться до чоловічих аксесуарів. Якщо ви носите діловий одяг – обирати їх слід так, щоб все разом виглядало гармонійно.

 

ЧОЛОВІЧІ АКСЕСУАРИ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

 

 • Головні убори. Стильні дизайнерські шапки, кепки та капелюхи можна обрати на будь-який сезон, до луків у різних стилях.

 • Прикраси. Шкіряні браслети, срібні підвіски, оригінальні каблучки та інші аксесуари додадуть родзинку будь-якому чоловічому образу.

 • Шарфи та рукавички. Тут можна обрати теплі дизайнерські аксесуари для захисту від холоду та доповнення чоловічих образів.

 • Шкіряні аксесуари. У цьому розділі каталогу Всі. Свої – шкіряні гаманці, ключниці, візитниці, паски та картхолдери різних кольорів, розмірів та дизайнів.

 • Інші аксесуари. Чохли, годинники, значки, метелики – у цьому розділі нашого магазину можна купити багато стильних дрібничок, аби доповнити свій образ або подарувати дорогій людині.