Поясні сумки

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 65 товарів

ЖІНОЧІ ПОЯСНІ СУМКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Ключі, картки, телефон, бальзам для губ – щодня жінок супроводжує набір дрібних предметів, які важливо тримати під рукою. І коли вам не хочеться брати з собою велику сумку чи рюкзак, на допомогу приходить жіноча поясна сумка (ще її називають бананка). Якщо у вас ще немає такого аксесуару – його точно варто купити!

Поясні сумки звільняють руки, дозволяють в будь-який момент дістати потрібну річ, а також допомагають створювати сучасні та стильні образи для жінок та дівчат

ЖІНОЧІ ПОЯСНІ СУМКИ – МАСТХЕВ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ

У всьому світі перший бум на поясні сумки припав на середину 80-х років тепер уже минулого століття. Тоді серед молоді було модно носити підкатані джинси, білі кросівки і поясні сумки. У нас такі моделі були поширені на початку 90-х, проте стали більше аксесуаром торговців на ринку і спортсменів.

В останні роки жіночі поясні сумки зазнали значних змін в конструкції і дизайні, перетворившись у функціональний та стильний аксесуар сучасної жительки мегаполісу. Різноманіття форм, кольорів і матеріалів (шкіра, екошкіра, текстиль, новітні синтетичні матеріали) дозволяють купити сумку під будь-які потреби і практично до будь-якого одягу. Жіночі моделі виглядають доречно навіть ошатною з сукнею або спідницею.

Носити поясну сумку можна різними способами:

  • Найзвичніший варіант – одягати на пояс спереду або трохи збоку. Можна щільно затягнути ремінь, зробивши посадку більш щільною і позначивши лінію талії. Або опустити на стегно, трохи послабивши пояс.
  • Якщо ви пересуваєтеся на велосипеді чи мотоциклі, зручніше буде перевернути сумку задом наперед, розташувавши на попереку.
  • Носити поясну сумку можна також на одному плечі на ремені, подібно класичним сумкам.
  • Також модно виглядає поясна сумка, перекинута через плече: на спині (подібно до рюкзаків на одній лямці) або спереду (щоб усі речі були в полі зору та під рукою).

ЖІНОЧІ ПОЯСНІ СУМКИ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

Всі. Свої зібрали у своєму каталозі поясні сумки для жінок та дівчат від найкращих українських брендів. На сайті vsisvoi.ua ви можете купити різні моделі:

  • Зі шкіри, екошкіри або текстилю.
  • З принтами або однотонні.
  • Квадратні, прямокутні або у формі «бананки».
  • Ошатні або спортивні.
  • Мінімалістичні або з декором.

Інформативні фото з різних ракурсів допоможуть без вагань обрати ту саму модель сумки на пояс. А якщо товар з певних причин вам не підійшов – ви завжди можете його обміняти чи повернути.