Чоловічі поясні сумки

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 57 товарів

ЧОЛОВІЧІ ПОЯСНІ СУМКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Нарешті документи, гроші, кредитні картки і телефон перестали відтягувати кишені! Вони комфортно розмістилися у поясній сумці: саме ці аксесуари зараз переживають черговий модний бум.

Вперше подібна сумочка з’явилась у ХIV столітті у Франції – омоньер, як її називали в той час, виглядала, як гаманець та кріпилась на поясі у чоловіків. Пізніше, коли почали шити кишені на одязі, популярність аксесуара спала. Відродилась уже у дев’яності роки – в епоху торгівлі, скейтерства та вуличних культур. А сьогодні чоловічі поясні сумки стали незамінним атрибутом будь-якого гардеробу – від молодіжного до класичного.

З ЧИМ ЧОЛОВІКАМ НОСИТИ ПОЯСНІ СУМКИ

Поясна сумка – це модний аксесуар з ремінцем, що дозволяє носити її через плече, на поясі, талії або стегнах. Невеликий предмет вміщує всі необхідні речі, які можуть знадобитися протягом дня. Аксесуар виробляють з різних матеріалів: замші, шкіри, шкірозамінника, щільного текстилю. Ця річ універсальна, не обмежує рух, зручна і стильна.

Якщо спочатку аксесуар був унісекс, то зараз бренди чітко розмежовують жіночі та чоловічі моделі. Принципових відмінностей немає, тільки візуальні: українські дизайнери випускають багато чоловічих поясних сумок на будь-які випадки життя.

Звісно, такого декоративного розмаїття, як жіночі моделі, вони не мають. Проте принти, написи, гра фактур та форм роблять свою справу – чоловічу поясну сумку від українських брендів хоче кожен мужчина.

Варіантів повсякденних образів з поясною сумкою – безліч. Цим аксесуаром можна доповнити такі комплекти:

  • Джинси та сорочка 
  • Чіноси та водолазка
  • Будь-які штани (зокрема, спортивні) та футболка
  • Шорти та поло
  • Джинси та піджак

І так далі,перераховувати можна довго. Головне – правильно підібрати саму сумку під тональність одягу. До більш формальних комплектів (брюки, піджак, сорочка) підійдуть стримані моделі геометричних форм зі шкіри. А от спортивним та літнім речам (шорти, футболки, трикотажні штани) пасуватимуть яскраві варіанти з принтами.

 

ЧОЛОВІЧІ ПОЯСНІ СУМКИ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

Чоловічі поясні сумки різних форм, кольорів та дизайнів можна придбати у нашому каталозі. На сайті vsisvoi.ua представлені завжди актуальні моделі від українських дизайнерів – асортимент постійно оновлюється, ми відбираємо лише кращі позиції.

Ви можете детально розглянути кожну сумку: ми підготували фотографії товару з різних ракурсів. Замовлення доставлять на вказану адресу вже за кілька днів. Товар, що не підійшов, можна повернути чи обміняти.