Чоловічі рюкзаки

Сортувати
Зараз на сторінці 24 з 24 товарів

ЧОЛОВІЧІ ШКІРЯНІ РЮКЗАКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Образ сучасного чоловіка асоціюється з рухом. Він всюди встигає, старається бути в прекрасній формі, знаходить час для спілкування з близькими, має хобі. Саме тому так важливо усі необхідні речі завжди тримати під рукою. І саме тому останнім часом ми спостерігаємо справжній бум на шкіряні та текстильні чоловічі рюкзаки.

Ці аксесуари набагато зручніші, ніж сумки. Закинув його за спину – руки нічим не зайняті, рухи вільні, нічим не скуті. Для різних потреб, стилів та випадків українські бренди створили безліч моделей: від невеликих, підходящих для прогулянок, до містких сумок-рюкзаків з безліччю відділень та кишень, в які поміститься все, що потрібно ( та навіть ще трошки).

ЯКІ БУВАЮТЬ ЧОЛОВІЧІ РЮКЗАКИ?

Організувати простір для своїх особистих речей та органічно вписати їх в образ допоможуть правильні, грамотно підібрані чоловічі рюкзаки. Сьогодні проблем з вибором немає: українські дизайнери шиють шкіряні та текстильні моделі на будь-який смак. Загалом бувають такі види рюкзаків:

  • Міські
  • Спортивні
  • Туристичні

Зокрема міські з ростом популярності рюкзаків теж почали поділятися на різні види залежно від конструкції, матеріалу та цілей аксесуара. Можемо виділити такі:

  • Шкіряні рюкзаки. Чоловічі сумки часто шиють зі шкіри, бо це найкращий матеріал для довговічного аксесуара. Шкіряні рюкзаки носяться не один сезон, вони надійні, практичні і дуже красиво старіють.
  • Ділові рюкзаки. Це аксесуар, який гарно виглядає з костюмом і підходить для офісних працівників. Майже портфель, але з можливістю одягти на плечі. Зручно і стильно!
  • Міні-рюкзаки на одне плече. «Брати» поясних сумок – для тих, хто дуже любить рюкзаки, але має з собою мінімум речей.
  • Ролтоп рюкзаки. Мають верх, що скручується в «трубочку» (roll) та закриваються однією застібкою. Головна перевага такого рюкзака – простота використання, у нього набагато менше ременів і застібок, ніж у традиційних варіантів. Ролтоп швидко і легко «ховає» зайвий об’єм завдяки м'якій верхній частині. Це знижує навантаження на спину і робить рюкзак більш компактним. Якщо ви цінуєте комфорт і практичність – тоді ролтоп саме для вас.

ШКІРЯНІ ЧОЛОВІЧІ РЮКЗАКИ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

Чоловічі рюкзаки зі шкіри, представлені у нашому магазині, зроблені з натурального матеріалу, основними характеристиками якого є бездоганний зовнішній вигляд, довговічність, зручність і практичність.

Ви хочете придбати чоловічий шкіряний рюкзак, але не можете визначитися з кольором? У каталозі vsisvoi.ua безліч коричневих і чорних моделей, що є абсолютно універсальними. Для тих, хто віддає перевагу яскравим речам, є червоні та оранжеві, жовті та білі, зелені та сині моделі. Шкіра може бути як гладкою, так і фактурною.

Шкіряні чоловічі рюкзаки можна замовити із доставкою у будь-яку точку України. Ролтоп, портфель або ж міні рюкзак-сумка – що оберете ви?