Кросівки

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 45 товарів

ЖІНОЧІ КРОСІВКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Історія взуття нараховує уже тисячі років. Спочатку головним його завданням був захист ноги від бруду, пилу, вологи та пошкоджень: до 20 століття кількість видів взуття була невеликою. Різкий стрибок у розвитку взуттєвої промисловості припав на середину 20 століття: тепер на ринку є багато різних форм і моделей. Серед них важливе місце займають кросівки. Універсальне спортивне взуття за останні роки перетворилося в повсякденне і навіть святкове. При цьому кросівки не втратили свого головного достоїнства: в них жіночі ніжки почуваються дуже комфортно...

КРОСІВКИ ЖІНОЧІ: ЯКІ ВОНИ БУВАЮТЬ?

Усі кросівки можна поділити на два основні види: для занять спортом та міські, для повсякденного носіння. Спортивні моделі мають посилену амортизацію і протектор підошви: вибір такого взуття базуватиметься на фізіологічних особливостях його власниці та функціональності моделі. Моделі на щодень будуть відображати модні тенденції і обиратимуться перш за все за візуальною складовою, доповненою показниками якості. Міські моделі жіночих кросівок бувають такі:

  • Кеди. Це не зовсім кросівки у класичному розумінні – у них абсолютно плоска гумова підошва і тканинний верх. Проте вони також виглядають спортивно і модно, дозволяючи гуляти годинами: саме цього і чекають сучасні модниці від гарного взуття.
  • Кросівки на підборах. Цей вид не має такої шаленої популярності, як класичні моделі кросівок, залишаючись взуттям для сміливих та екстравагантних. Проте світові тренд-сеттери демонструють вдалі образи з кросівками на підборах, тим самим заохочуючи придбати таку пару кожну модницю.
  • Снікерси. Яскрава модель на танкетці з товстою підошвою та язичком. Цей варіант дуже полюбився романтичним та жіночним леді – ви наче й у кросівках, але при цьому не виглядаєте занадто спортивно та маскулінно. Носити варто з брюками-скінні або щільними колготками.
  • Кросівки з високим верхом. Актуальна модель, котра підійде молодим дівчатам. Найкраще виглядають з легковажною спідницею або вузькими штаньми. До високих кросівок треба ретельно підбирати образ, зокрема низ: вони гармонійно виглядають не з усіма видами брюк.
  • Кросівки, що світяться. Модель для тих, кому важливо чимось відрізнятися, впевнених у собі, сміливих та оригінальних. Світлові елементи, вмонтовані у підошву, однозначно будуть привертати увагу перехожих до власниці такого взуття.
  • Монохромні. Моделі з таким забарвленням уже стали класикою – їх одягають і з романтичними сукнями, і з костюмами у діловому стилі.
  • Кросівки з принтами. Яскраві моделі з незвичайними тваринними принтами, строкатими квітковими візерунками, барвистими малюнками та оригінальними написами полюбляють молоді та сучасні дівчата. Крім того, таке взуття може буди прикрашене дрібними декоративними деталями: металевими брошками, ланцюжками, блискавками, китицями тощо.

КРОСІВКИ ДЛЯ ЖІНОК ОНЛАЙН

Купити жіночі кросівки від виробника можна на сайті vsisvoi.ua. Найбільша платформа українських брендів зібрала асортимент якісного та стильного взуття, котре відображає світові тренди. Оцінити його візуальну естетику допоможуть інформативні фото, котрі демонструють взуття у різних ракурсах. Ціна, вказана у каталозі, завжди актуальна. Інформація про наявні на складі розміри теж постійно оновлюється.