Туфлі на підборах

Сортувати

ЖІНОЧІ ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Взуття на підборах – це справжнє втілення жіночності. Воно, неначе помахом чарівної палички, міняє поставу, силует, зріст, плавність ходи і навіть додають посмішку. Взуття на підборах вперше згадується у розповідях про театри Стародавній Греції – актори за його допомогою ставали вищими. А єгипетські селяни «підвищене» взуття носили на польові роботи. Прототип сучасних підборів з’явився в епоху Бароко – їх використовували чоловіки під час верхової їзди.

Ну а першою жінкою, яка ввела в моду жіночні туфельки на підборах, була знаменита Катерина Медічі. І вже зараз жінки не уявляють свого існування без такого взуття, а дизайнери щосезону радують їх новими моделями.

 

ЖІНОЧІ ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ: ВИДИ

 

У магазині Всі. Свої можна придбати жіночі туфлі на підборах на будь-який смак – вибір взуття від українських дизайнерів чималий. Та перш ніж визначитися з моделлю, необхідно знати, які ж бувають види туфель. Окрім матеріалу, кольору, форми й типу застібки, важливою характеристикою цього взуття є висота і форма каблука. Наприклад, найменший каблучок може бути всього два сантиметри, а ось екстремально високі досягають 14-15 сантиметрів. До того ж, підбори можуть виготовлятися з використанням дерева, шкіри, замші, гуми, тканини, пластика та сталі. А їх форм існує неймовірна кількість. Всі. Свої розповідають, на які види поділяються туфлі за параметрами підборів:

  • Високий каблук. Щоб опинитися «на висоті», необхідно придбати туфельки з каблуками від восьми сантиметрів. Саме такі вважаються високими. Звичайно, вони бувають різної форми і ширини.
  • Шпилька. Цей варіант підборів дівчата обирають,  коли хочуть бути максимально витонченими й привабливими. Висота шпильки починається з восьми сантиметрів – вона дозволяє носити з таким взуттям шикарні сукні до підлоги.
  • Цеглинка. Це невеликий, квадратний каблучок, дуже популярний у шанувальниць комфорту та стилю кежуал. Форма такого підбору може залишатися строго квадратною, а може трохи округлятися – це залежить від задуму дизайнера.
  • Набірний каблук. Особливість цього виду підборів полягає в їх багатошаровості. Складаються вони з певної кількості частин різної ширини – фліків.
  • Клиноподібний каблук. Універсальна форма підборів, що підходить абсолютно всім. Особливість полягає в тому, що задня частина підбору довше передньої.
  • Ковбойський каблук. Назва підборів, трохи скошених ззаду, напряму пов'язана з ковбойськими чоботами, які мають схожу конструкцію.
  • Конусоподібний каблук. Вузький внизу і розширений догори підбор, робить туфлі дуже жіночними та елегантними. Таке взуття чудово підходить до суконь і спідниць.
  • Кітен хіл («чарочка»). Невисокі, до семи сантиметрів підбори. Форма досить цікава – широкий верх у п'яти і сточений тонкий низ, виглядає романтично та елегантно. Такий вид підборів жінки дуже люблять за комфорт.
  • Стовпчик. Це прямі, досить широкі підбори від п'яти сантиметрів у висоту. «Стовпчик» дуже полюбляють дизайнери, бо він актуальний в будь-який час і для будь-кого.

 

ЖІНОЧІ ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ У КАТАЛОЗІ ВСІ. СВОЇ

 

Форма і товщина каблука – це не єдині моменти, на які потрібно звертати увагу при виборі туфель на підборах. Якість та дизайн теж є важливими складовими вдалої покупки. Ці характеристики є у взуття, представленого в інтернет-магазині Всі. Свої – обирайте серед моделей різного кольору, матеріалу та декору. Замовляйте туфлі своєї мрії онлайн на сайті vsisvoi.ua. Ми доставимо вашу покупку в будь-який населений пункт країни. А якщо туфлі не підійдуть – їх можна легко обміняти чи повернути.