Всі товари для чоловіків

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 1352 товарів

ЧОЛОВІЧИЙ ОДЯГ, ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

У всьому світі до цих пір досі поширений стереотип, що мода має жіноче обличчя. Шопінг, підбір речей та аксесуарів, пильне відслідковування трендів – усе це часто потрапляє у когорту «не чоловічих» справ. Занадто довго мужчини вважалися мало не найбільшими консерваторами, коли справа стосувалася вибору одягу: вони завзято віддавали перевагу улюбленим джинсам перед всілякими новинками дизайнерів. Проте, з появою нових брендів ситуація змінилася: українські хлопці не тільки почали виявляти живий інтерес до моди, а й активно приміряти тренди на себе.

Сучасні чоловіки хочуть виглядати стильно не менше, ніж жінки – це факт. Вони вже не обмежуються брутальним набором «штани плюс футболка». Вони доглянуті й привабливі, вміють вибирати і носити одяг, взуття та аксесуари невимушено, викликаючи захоплені погляди оточуючих людей. Саме тому в магазині Всі. Свої є окремий розділ чоловічих товарів, де представлені модні речі від українських дизайнерів.

 

Обираємо свій стиль

 

«Чоловік повинен виглядати так, ніби він купив свій одяг з розумом, акуратно його вдяг та зовсім про це забув» – говорив британський дизайнер Харді Ейміс. Аби виконати настанову модного кутюр’є, необхідно розібратися, якому стилю ви надаєте перевагу. Всі. Свої у цьому допоможуть:

  • Кежуал. Саме в цьому стилі найчастіше одягаються українські чоловіки у повсякденному житті: в інститут, на роботу, на вечірку і навіть на побачення. Кежуал виник у середині минулого століття, і з того часу він символізує повну свободу вибору чоловічих речей на кожен день. Це можуть бути прості штани чи шорти, футболка чи светр, куртка чи пуховик, кросівки чи чоботи. Взагалі, стиль кежуал не має строгих рамок, його відрізняє поєднання зручності, краси та практичності. Також йому притаманне поєднання декількох стилів: наприклад, спортивного і класичного. У результаті таких експериментів обов’язково вийде щось оригінальне.

  • Класичний. Перша асоціація з цим стилем – строгий костюм, біла або світла сорочка, зі смаком підібраний піджак, ідеально випрасувані штани, стильна краватка і відполіровані до блиску чоловічі туфлі. Акценти у класичному чоловічому образі завжди розставляють за допомогою аксесуарів: ременя, запонок, годинника, хустки.

  • Спортивний. Улюблений стиль чоловіків будь-якого віку, бо дарує максимальний комфорт та свободу рухів. Мабуть, немає такого хлопця, в гардеробі якого не було б спортивного одягу та взуття. Цей стиль настільки універсальний, що, правильно поєднавши чоловічі речі, їх можна носити навіть на роботу.

  • Мілітарі. У сучасному варіанті цей стиль не просто копіює військову форму в цивільному одязі та взутті. Він запозичує характерні риси: строгі лінії крою, оригінальні деталі, функціональні елементи. Любителі відпочинку на природі, полювання та риболовлі дуже тісно пов’язані зі стилістикою мілітарі. Але й на міських вулицях можна зустріти дуже вдалі стилізації: камуфляжний принт, хакі, сірий, сіро-зелений, бежевий, коричневий, чорний, темно-синій кольори, характерні ґудзики чи погони, великі сумки та багато іншого.

 

ТОВАРИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ У МАГАЗИНІ ВСІ. СВОЇ

 

З легкої руки українських дизайнерів на наших вулицях з’являються дійсно стильні, якісні та яскраві речі. І купити їх можна у магазині Всі. Свої. У нашому каталозі ви знайдете: