Жіночі блузи
Незважаючи на те, що мода мінливіша ніж погода, є деякі речі, актуальні завжди. Змінюючи лише колір або тканину, класичні речі присутні в наших образах весь рік. Сьогодні в центрі уваги елегантний предмет жіночого гардеробу – блузка.
ІСТОРІЯ ЖІНОЧОЇ БЛУЗИ
Саме поняття «блузка» було відсутнє аж до 18 століття. Прообразом цього предмету вважають хітон – цілісний шматок тканини, який мав вигляд сорочки та служив древнім грекам верхнім одягом.
Під час пізньої Вікторіанської епохи блузки мали суто утилітарне значення. Уже в 16 столітті набули популярності лляні сорочки, але, на жаль, дозволити собі їх покупку міг далеко не кожен. На початку 19 століття жіночі блузки були предметом нижньої білизни: часто їх декорували мереживом або шнурівкою. У ті часи такий одяг не демонстрували на загал.
Блуза стала дуже популярною трохи пізніше, коли ліф став самостійною частиною гардеробу, а одяг почали ділити на верх і низ. У 20-ті роки минулого століття спідниці помітно коротшають, а блузки подовжуються: дівчата починають заправляти їх всередину. Згодом почнеться зворотній процес: кофтинки стануть усе коротші й коротші.
У 50-ті роки легендарна Коко Шанель винаходить класичний фасон блузи з бантом. Завдяки своєму силуету такий одяг робить свою власницю тендітною і дуже ніжною.
Сьогодні в гардеробі сучасної жінки обов'язково повинно бути декілька блузок. Вони не втрачають актуальність від сезону до сезону, постійно з’являючись у колекціях світових кутюр’є. Вільні прозорі або прості і лаконічні бавовняні, маскулінні або романтичні, декоровані воланами, вишивкою, рюшами, мереживом, шипами, різними напівкоштовними каменями. Для сміливих – шкіряні або принтовані блузи.
ЖІНОЧІ БЛУЗИ: ЯК НОСИТИ
Блуза – найуніверсальніша річ у жіночому гардеробі. Можна вибрати просту, однотонну до ділового костюму, а можна – яскраву та оригінальну для свята. Однак, любительки блузок мають взнати певні правила:
- Якщо блузка є частиною ділового образу, то краще зупинити свій вибір на класичній максимально простій і однотонної моделі. Прозорі, обтягуючі, з глибоким вирізом – такі речі краще залишити для романтичного побачення.
- Блузки відмінно гармоніюють з будь-яким низом. Їх можна вдягати не тільки зі спідницями, але також з брюками, шортами, сарафанами.
- Різнокольорову блузку краще одягати з однотонним низом і навпаки – так ви не ризикуєте виглядати занадто строкато.
- Подовжені блузки з V-подібним вирізом підійдуть невисоким жінкам.
- Дамам із щедрими формами в області стегон варто придивлятися до блуз з рукавами-ліхтариками, а також до моделей з багатим декором на грудях.
- Рюші візуально додають об’єму – це відмінний варіант для жінок з маленькими грудьми.
ВИДИ ЖІНОЧИХ БЛУЗОК
Сучасні блузи – це неймовірне розмаїття моделей, фасонів, матеріалів і декору. Ось лише найпопулярніші їх види:
- Батник – приталена блуза із застібкою на планці.
- Ковбойка – сорочка «чоловічого» фасону з нагрудними кишенями.
- Вишиванка – українська національна сорочка з декором-вишивкою.
- Топ. Характерна особливість – відсутність рукавів.
- Туніка – подовжена модель.
- Шемізье – блуза вільного крою, що носиться навипуск.
- Пеплум – модель з кокетливим розширенням донизу (баскою).
- Комбідрес – блуза, оснащена застібкою між ніг.
КУПИТИ БЛУЗКУ ОНЛАЙН
Величезний каталог блузок від українських брендів є в інтернет-магазині vsisvoi.ua. Інформативні фото блузок, актуальні ціни, детальна інформація про кожен товар – усе це допоможе зробити правильний вибір та придбати ідеальну блузу для створення модних образів.