Жіночі пальта

Сортувати
Зараз на сторінці 36 з 136 товарів

ЖІНОЧІ ПАЛЬТА ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Якщо жінка не носить пальта, значить вона живе в Африці. Усі інші обов’язково мають у гардеробі цей верхній одяг. А частіше за все – кілька моделей для різних випадків.

Пальта жіночі – це вбрання «на віки». З того моменту, як пальто з'являється у жінки, воно закріплює за собою звання безперечного короля шафи. Мабуть, немає іншого верхнього одягу, який би так природньо і тонко підкреслював жіночність і красу своєї власниці.

Мода ніколи не стоїть на місці, вона постійно змінюється, а жіноче пальто як було, так і залишається постійним атрибутом стильного образу та хорошого смаку.

ЯК ОБРАТИ ПАЛЬТО ВІДПОВІДНО ТИПУ ФІГУРИ? 

В інтернет-магазині «Всі. Свої» величезний вибір моделей – тут ви знайдете гарні жіночі пальта від українського виробника на будь-який смак. Та не варто забувати, що смак не має бути єдиним критерієм для вибору. Щоб обновка гарно виглядала, пасувала вам та приносила лише радість, варто купувати тільки те пальто, що підходить вам за типом фігури. Звісно, не завжди постать жінки можна класифікувати і не всім підходять загальні правила. Проте слід пам’ятати, що будь-яка річ повинна компенсувати недоліки фігури. Ось декілька порад, як цього досягти за допомогою пальта:

  • Якщо ваша фігура відноситься до типу «трикутник» (вузькі плечі та широкі стегна), тоді пальто має акцентувати увагу на плечах, створюючи баланс та гармонійний вигляд. У цьому допоможуть такі елементи, як погони, кишені на грудях, широкі лацкани. Не варто зупинятися на коротких моделях, що підкреслюють ширину стегон. Також слід відкинути речі з великими нижніми кишенями, прикрашеними клапанами, нашивками і іншим декором.
  • Жінкам з типом фігури «зворотний трикутник» (широкі плечі і вузькі стегна) навпаки, варто уникати декору на грудях і плечах. Небажані також об'ємні коміри і палантини. Ширину стегон необхідно візуально збільшити, для чого використовуються накладні кишені нижче талії і пояси з великими пряжками.
  • Тим, чия фігура підходить під визначення типу «яблуко», слід відмовитися від блискучих тканин – вони ще більше округлюють живіт. Віддати перевагу варто матеріалам з матовою фактурою. Краще буде відмовитись від пальт з  декоративними елементами в області талії. Найкращий варіант – прямий або трапецієподібний крій без поясу.
  • Володаркам фігури типу «прямокутник» (плечі та стегна майже рівної ширини) краще не обирати ультракороткі пальта. Декоративні елементи повинні розташовуватися як вгорі, так і внизу: погони на плечах (можна з великими гудзиками), помітний комір, широкі лацкани і кишені на грудях; нижче – пояс з великою пряжкою, кишені на стегнах, будь-який орнамент по нижньому краю виробу. 

ПРИДБАТИ ПАЛЬТО ОНЛАЙН 

Купити пальто жіноче від виробника можна в інтернет-магазині vsisvoi.ua: тут зібрані колекції верхнього одягу кращих українських брендів. Кашемірові та шерстяні, твідові та габардинові, драпові та велюрові, шовкові та бавовняні, вельветові та жакардові – варіантів дуже багато. Усі товари мають детальний опис, кілька фото у різних ракурсах, на сайті вказана актуальна ціна та завжди можна дізнатися, які розміри залишилися на складі.

Серед переваг також:

  • Оплата кількома способами – ви можете вибрати зручний.
  • Особистий кабінет з гнучкими налаштуваннями.
  • Швидка доставка в будь-який населений пункт України.
  • Повернення та обмін товару.
  • Можливість замовити кілька розмірів на примірку.