Меню

Gem

Взуття для жінок.
Молодий український бренд, що випускає взуття, був заснований у Києві, в 2015 році. Мрія кожної жінки – мати не тільки красиве, але і зручне взуття. На жаль, таке поєднання доводиться ще пошукати – з подібною проблемою зіткнулися і засновники GEM, молода пара Ігор та Яна. У пошуках ідеального варіанту вони познайомилися з талановитими майстрами. Так розпочинався GEM: спочатку як майстерня індивідуального пошиття, яка вже за два роки перетворилася в повноцінне виробництво зручного і комфортного жіночого взуття.
Засновники бренду вивчили всі тонкощі індивідуального пошиття зручного взуття для себе. Тож, коли навесні 2015 року з'явилася перша лінійка взуття марки GEM,  щасливими стали одразу 400 пар жіночих ніжок.
Сьогодні двадцять професійних майстрів, у кожного з яких за плечима 15-20 років професійного досвіду, щодня виготовляють десятки пар красивих і – що головне – зручних туфельок, босоніжок, сліпонів, балеток. Візитівкою бренду є авторські колодки власного виробництва, які розроблені спеціально під ніжки українських дівчат: це і робить взуття таким зручним.
Команда GEM завжди дотримується чотирьох принципів  у своїй роботі:
1. Використовувати натуральні матеріали;
2. Обирати стриманий дизайн;
3. Поєднувати класику з яскравими деталями;
4. Пошиття взуття тільки високої якості.
Компанія дуже відповідально ставиться до вибору матеріалів, адже вони – основа для гарного взуття, котра визначає його характеристики. Саме тому GEM закуповує тільки найкращу шкіру в Італії, а якісні комплектуючі – в Туреччині, Італії, Україні.

Читати далі
Gem
Gem на Всі. Свої