Кросівки

Сортувати
Зараз на сторінці 1 з 1 товарів

ЧОЛОВІЧІ КРОСІВКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Знаєте, який елемент гардеробу є у шафі кожного чоловіка, незалежно від віку, сфери діяльності та повсякденного стилю? Звісно ж, це кросівки. Навіть якщо мужчина обожнює хороші туфлі і зробив їх своїм дрес-кодом на щодень, то вихідні дні, прогулянки і заняття спортом ніхто не відміняв. Тож, покупка кросівок – це обов’язковий ритуал навіть для прихильників ділового стилю.

КРОСІВКИ ЧОЛОВІЧІ: ЯКІ ВОНИ БУВАЮТЬ?

Сьогодні українські виробники чоловічих кросівок пропонують широкий асортимент продукції під конкретний вид спорту, стиль одягу чи пору року. Ні для кого не секрет, що кожен день ноги людини, особливо ступні, витримують колосальне навантаження. Тому кросівки мають бути не лише модні, а й утилітарні – зручні, якісні. Дуже важливо підійти до вибору чоловічих кросівок грамотно: потрібно чітко розуміти основну мету покупки, характер подальшого використання і розрізняти види чоловічих кросівок, що існують в сучасному світі:

  • Низькі (Low top). Чоловічі кросівки низького типу дуже акуратні, вони не закривають кісточку повністю. Ідеальний варіант для образів у стилі кежуал. Підходять під найрізноманітніший вид неформального одягу. Виглядають одночасно розслаблено, елегантно і модно.
  • Високі (High top). Головна відмінність чоловічих кросівок високо типу полягає в тому, що вони повністю закривають кісточки. Спочатку це взуття призначалось для занять спортом, зокрема, гри в баскетбол. Сьогодні його носять на щодень. Щоправда, підібрати брюки під високі кросівки не так просто: до них пасують лише деякі моделі.
  • Сліпони (Slip). Найбільш практичний і комфортний вид чоловічого взуття для повсякденного використання. Ще їх називають «ковзаючими». Зазвичай у сліпонів немає шнурівки або застібок, вони дуже легкі і зручні. Підходять енергійним людям, котрі ведуть активний спосіб життя і постійно знаходяться в русі.
  • Шкіряні. У класичному вигляді універсальні і якісні кросівки виготовляються з натуральної або синтетичної шкіри. Цей матеріал добре дихає і зберігає форму, зручний у використанні, надає елегантного вигляду.
  • Текстильні. Дуже широко використовуються варіанти кросівок з текстилю: вони легкі, наділені ефективною системою кондиціонування, добре виглядають на нозі. За якістю і практичністю можуть поступатися шкіряним, бо залежать від погодних умов: під дощем можуть промокнути не тільки кросівки, а й ноги.
  • Спортивні. Зазвичай для кожного виду спорту виробники використовують різний матеріал, дизайн, регулюють вагу і вдосконалюють інші елементи кросівок. Існують універсальні види спортивних кросівок, а також спеціальні – для окремих видів порту: гольфу, велосипедних гонок, скейтбордингу тощо.

ЧОЛОВІЧІ КРОСІВКИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «ВСІ. СВОЇ»

Купити чоловічі кросівки, котрі були би якісними та зручними, а також максимально підходили б до стилю і способу життя мужчини, можна на сайті vsisvoi.ua. Найбільша онлайн-платформа українських брендів зібрала каталог брендів з різноманітним асортиментом. Тут ви зможете детально розглянути кожну модель на фото, ціна та розміри завжди актуальні. У нас дуже зручно купувати взуття, бо є послуга примірки – можна замовити кілька пар, щоб не «промахнутися» з потрібним розміром.